Cdbllhkvdpe***

17

$

in

|

Tdviskexlbllh***

34

$

in

|

Všechny hry

(0)

  Stáhnout aplikaci 1win: mobilní aplikace1win pro práci z telefonu

  Stáhněte si mobilní software bookmakera 1win

  Po spuštěním plné mobilní verze začali majitelé kanceláře vyvíjet program pro iOS a Android zařízení, tablety a PC. Po několika aktualizacích začala mobilní aplikace 1win fungovat rychleji než konfigurace prohlížeče. Třetina zákazníků sázkové kanceláře proto používá program pro sportovní sázení, a nikoli mobilní formát.

  Od té doby, co byla podpora HTML-5 implementována do moderních chytrých telefonů, většina sázkových kanceláří implementovala technologii také do svého softwaru. 1win kazino není výjimkou. Univerzální technologie zrychlené výměny dat je zabudována do softwaru od sázkové kanceláře, takže se zlepšuje odezva při práci se sázkami. Pokud je hráč odhodlán uzavírat sázky ze smartphonu, zbývá si pouze stáhnout aplikaci 1win. Ale kde mohu získat instalační program? V sekci oficiálního webu.

  Stáhnout aplikaci 1win iOS

  Jak stáhnout aplikaci 1win zdarma?

  Uprostřed titulní stránky jsou bannery a další bloky menu. Po přechodu musí host věnovat pozornost pravé straně hlavní stránky. Jsou zde symboly Windows, ale i jiných operačních systémů. Ke stažení aplikace 1win na iOS a její bezpečné instalaci musí hráč:

  1. Klikněte na symbol nakousnutého jablka. Instalace se spustí automaticky.
  2. Rozbalení souborů trvá asi 30 sekund. Program také automaticky určí dostupnost nových verzí. Pokud se tato možnost nespustí automaticky, můžete ji povolit v nastavení.
  3. Po instalaci se na ploše zařízení objeví ikona 1win.

  Nebudete moci najít software v AppStore. Vývojáři uvedli, že brzy budou instalační programy k dispozici ke stažení zdarma ve virtuálních obchodech s aplikacemi, ale prozatím je stahování dostupné pouze přes oficiální web. Aplikace 1win na iOS fungujena všech verzích OS. Pokud je model zařízení iPhone 5s a vyšší, bude program fungovat bezchybně.

  Pro stažení souboru na Android jsou pokyny téměř totožné. Jediným rozdílem je přítomnost operačního systému verze 4.4 a vyšší na smartphonu. V dřívějších verzích se práce provádějí pomocí zastaralých protokolů, proto doporučujeme aktualizovat zařízení alespoň na verzi 4.4.

  Klient navíc musí vypnout možnost zabezpečení v nastavení gadgetu. Ve výchozím nastavení je telefon chráněn továrním nastavením před virovými soubory ze zdrojů třetích stran. Chcete-li archiv stahovat bez problémů, vypněte možnost „Zakázat stahování souborů z neověřených stránek“. Vzhledem k tomu, že instalátor na oficiálních stránkách prochází pravidelnými antivirovými kontrolami, administrace zaručuje bezpečnost uživatelského účtu a zařízení. Ale není zodpovědný za stránky třetích stran kanceláře, takže se doporučuje stahovat archiv pouze z hlavní stránky sázkové kanceláře.

  Stejně jako v případě softwaru od společnosti Apple je nemožné stáhnout instalační program z Play Market. Po dokončení instalace se hráč může přihlásit nebo zaregistrovat, pokud ještě nebyl vytvořen účet. Přejděme k hlavním výhodám používání programu:

  1. Tento software vám umožňuje vsadit skutečné peníze na jakýkoli sport. Kupony se generují stejně jako při práci přes PC prohlížeč. Můžete vsadit na expresní, single. U sázek byly předzápasové a živé sekce zcela přesunuty.
  2. Šifrování dat prostřednictvím přímého připojení. Vzhledem k tomu, že informace jsou přenášeny přímo, má to pozitivní vliv na ochranu virtuálních fondů a účtů. Technologie SSL neumožňuje podvodníkům zachytit informace a získat přístup k datům v krátké době. 128bitové šifrování poskytuje vysoký stupeň ochrany.
  3. Možnost sázet na sport 24 hodin denně bez použití zrcadlových odkazů. Hlavní výhodou je nepřetržitý přístup. Ve vzdáleném formátu nemůže RKN omezit přístup hráče do Bookmaker, takže vstup je proveden během několika sekund, čímž se obejde blokování.
  4. Software má vestavěné filtrování, řazení sportů a zápasů podle názvu, času. Na 2 kliknutí si tedy můžete vybrat vhodnou možnost a vsadit.
  5. Program má dobře implementovaný live chat. Několik minut po kontaktování jednoho z operátorů podpůrných služeb na vaši zprávu odpoví. Stránka podporuje 16 jazyků. Každá země má svůj tým konzultantů. U hráčů z České republiky jsou požadavky zpracovávány o něco rychleji, protože v Rusku dochází častěji k opakovanému blokování nových domén.